Kolejka 12
Gwiazda Ruda Śląska – Podlesianka II Katowice
1.FC Katowice (2) – Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)
Kamionka Mikołów – Slavia II Ruda Śląska
Zantka Chorzów – Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska)
UKS Ruch Chorzów – Pogoń II Imielin

Kolejka 13
UKS Ruch Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska
Pogoń II Imielin – SKFiS Górnik 09 Mysłowice
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) – Zantka Chorzów
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) – Kamionka Mikołów
Slavia II Ruda Śląska – 1.FC Katowice (2)
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) – Podlesianka II Katowice

Kolejka 14
Gwiazda Ruda Śląska – Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)
Podlesianka II Katowice – Slavia II Ruda Śląska
1.FC Katowice (2) – Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Kamionka Mikołów – Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska)
Zantka Chorzów – Pogoń II Imielin
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – UKS Ruch Chorzów

Kolejka 15
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – Gwiazda Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów – Zantka Chorzów
Pogoń II Imielin – Kamionka Mikołów
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) – 1.FC Katowice (2)
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) – Podlesianka II Katowice
Slavia II Ruda Śląska – Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)

Kolejka 16
Gwiazda Ruda Śląska – Slavia II Ruda Śląska
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) – Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Podlesianka II Katowice – Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska)
1.FC Katowice (2) – Pogoń II Imielin
Kamionka Mikołów – UKS Ruch Chorzów
Zantka Chorzów – SKFiS Górnik 09 Mysłowice

Kolejka 17
Zantka Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – Kamionka Mikołów
UKS Ruch Chorzów – 1.FC Katowice (2)
Pogoń II Imielin – Podlesianka II Katowice
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) – Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) – Slavia II Ruda Śląska

Kolejka 18
Gwiazda Ruda Śląska – Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Slavia II Ruda Śląska – Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska)
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) – Pogoń II Imielin
Podlesianka II Katowice – UKS Ruch Chorzów
1.FC Katowice (2) – SKFiS Górnik 09 Mysłowice
Kamionka Mikołów – Zantka Chorzów

Kolejka 19
Slavia II Ruda Śląska – Pogoń II Imielin
Kamionka Mikołów – Gwiazda Ruda Śląska
Zantka Chorzów – 1.FC Katowice (2)
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – Podlesianka II Katowice
UKS Ruch Chorzów – Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) – Wawel II Wirek (Ruda Śląska)

Kolejka 20
Gwiazda Ruda Śląska – Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska)
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) – Pogoń II Imielin
Slavia II Ruda Śląska – UKS Ruch Chorzów
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) – SKFiS Górnik 09 Mysłowice
Podlesianka II Katowice – Zantka Chorzów
1.FC Katowice (2) – Kamionka Mikołów

Kolejka 21
Podlesianka II Katowice – Kamionka Mikołów
1.FC Katowice (2) – Gwiazda Ruda Śląska
Zantka Chorzów – Naprzód II Lipiny (Świętochłowice)
SKFiS Górnik 09 Mysłowice – Slavia II Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów – Wawel II Wirek (Ruda Śląska)
Pogoń II Imielin – Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska)

Kolejka 22
Gwiazda Ruda Śląska – Pogoń II Imielin
Jastrząb II Bielszowice (Ruda Śląska) – UKS Ruch Chorzów
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) – SKFiS Górnik 09 Mysłowice
Slavia II Ruda Śląska – Zantka Chorzów
Naprzód II Lipiny (Świętochłowice) – Kamionka Mikołów
Podlesianka II Katowice – 1.FC Katowice (2)