Dzisiejszego dnia nasza drużyna rozegrała kolejny sparing. W Zabrzu zmierzyliśmy się z tamtejszym Gwarkiem. Po pierwszej połowie prowadzimy 1️⃣-0️⃣, a na listę strzelców wpisał się Kristek Brzeziński. W drugiej połowie, w odróżnieniu do pierwszej, nasza skuteczność już tak nie szwankuje. 👍Zdobywany 3️⃣ bramki i wygrywamy pewnie 4️⃣-0️⃣. Na listę strzelców wpisują się jeszcze Paweł KaizikPatryk Gemski oraz nasz Bielszowicki Marcelo, a więc Marcel Volkert, którego nie zadowalają już tylko asysty 😏 Dzisiejszego dnia w naszych szeregach wystąpiło 2 zawodników testowanych 💪 którzy na dniach powinni zostać naszymi zawodnikami. 👊 Jeden z nich dzisiejszego dnia zaliczył dwie asysty 👏 Brawa należą się także naszym bramkarzom, którzy mimo kilku ciężkich sytuacji zachowali czyste konto 👍
Brawa dla Tomek Kałka oraz Patryk Koszela, który musimy przyznać zanotował fantastyczny występ 👏👏
#¡VamosJastrząb