Górnik 09 Mysłowice – TP Jastrząb Bielszowice 1:2 (1:2)

Anioł, Szwejda, Michalski, Wiertelorz,
Brzeziński, Żuk, Nowok, Banisz, Latoska,
Kachel
Ławka: Koszela, Bujak, Seidel, Kowalski, Babczyński

Dzisiejszego dnia nasza drużyna jechała do Mysłowic, na mecz z drużyną Górnika, który w tym sezonie wygrał wszystkie swoje mecze❗️W 7 minucie tracimy bramkę po błędzie naszej defensywy. Już 2 minuty później wyrównujemy po bardzo ładnej bramce z woleja Krystiana Brzezinskiego🤙Jeszcze w pierwszej połowie udaje nam się zdobyć bramkę na 2-1, po szybkiej kontrze Patryk Nowok wcinką pokonał bramkarza gospodarzy🔥 Warto zaznaczyć, że przy obu bramkach asystował Paweł Kachel 💪 który niestety tego dnia bramki nie strzelił 😡
Brawa dla całej drużyny, zagraliśmy wielki mecz i możemy teraz wspólnie delektować się złotym napojem z uśmiechem na twarzy 🍻
Brawa dla naszych kibiców, szczególnie FC Podkarpacie obecnych tego dnia na meczu w 2️⃣ osoby👏 JESTEŚCIE WIELCY 🥇