KLASA A

W ostatnim meczu sezonu pewnie pokonujemy zespół AKSu II Mikołów. Strzelanie bardzo szybko rozpoczął Adam Gosz, który już w 2. minucie meczu odnotował trafienie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Chwilę później na 2:0 podwyższył Paweł Kaizik strzelając zza pola karnego. Jeszcze przed zakończeniem drugiej połowy ten sam zawodnik pewnie wykorzystał prostopadłe podanie Nowoka. Druga połowa nie obfitowała już w bramki. Pomimo wielu bardzo dobrych sytuacji, tylko jedną udało się wykorzystać. Wynik ustalił Paweł Latoska pokonując bramkarza w sytuacji „sam na sam”.
Dzięki temu zwycięstwu meldujemy się po raz trzeci z rzędu na 3 miejscu w ligowej tabeli. Mamy nadzieję że za rok już się uda przełamać tą passę na lepsze.

TP Jastrząb Bielszowice – AKS Mikołów II 4:0 (3:0)

Skład: Michał Kaczmarek, Andrzej Kapica, Adam Gosz, Paweł Kaizik (65′), Paweł Latoska, Marcin Michalski, Patryk Nowok, Adam Pawlak, Łukasz Piszczatowski, Damian Solak, Marcin Żuk

Ławka rezerwowych: Radosław Seidel (65′)
Trener: Dariusz Ogoński

Bramki:
2′ Adam Gosz (Adam Pawlak)
7′ Paweł Kaizik (Marcin Żuk)
30′ Paweł Kaizik (Patryk Nowok)
70′ Paweł Latoska (Marcin Żuk)

Dziękujemy kibicom, trenerowi, prezesom oraz wszystkim bez których nie moglibyśmy grać i mimo wszystko przez większość sezonu liczyć się w walce o awans. Widzimy się w przyszłym sezonie😉