KLASA A

Kolejny mecz, kolejna „dwucyfrówka”, jakby ktoś nie wiedział że Jastrząb Bielszowice jest klubem piłkarskim to pomyślałby że gramy w hokeja 🏒. Jednak nasze gwiazdy nie muszą jeździć na lodzie ⛸️ by pokazać klasę 💥.
W sobotnie popołudnie zagraliśmy piękna piłkę, która z pewnością podobała się kibicom🙋‍♂️. Rywalem były rezerwy MKSu Siemianowiczanki. Strzelanie rozpoczął Paweł Latoska, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zmieścił piłkę w lewym dolnym rogu bramki. Druga bramka to piękny drybling Patryka Nowoka i pewne wykończenie. Ostatnia bramka w pierwszej połowie to przepiękna akcja Bielszowiczan. Rozegrana na jeden kontakt i wyprowadzona prawie z pod własnej bramki akcja, zakończona pewnym strzałem Adama Gosza, zasłużyła na oklaski od prawie każdego kibica przybyłego na obiekt przy ulicy Sportowców.
Druga połowa to pełna dominacja Jastrzębian.
A swoje trafienia odnotowali jeszcze Damian Solak, który pokonał dwa razy bramkarza po dośrodkowaniach z stałych fragmentów gry, Marcin Michalski trafiający raz z główki a raz z nogi po dośrodkowaniach, Adam Pawlak wykorzystujący błąd bramkarza którego przelobowała piłka, oraz Patryk Nowok który skompletował hattricka, strzelając podobną bramkę jak w pierwszej połowie oraz raz po błędzie bramkarza.

TP Jastrząb Bielszowice – MKS Siemianowiczanka II Siemianowice 10:0 (3:0)

Skład: Michał Kaczmarek, – Damian Anioł (15′), Andrzej Kapica (70′), Adam Gosz, Paweł Latoska (65′), Patryk Nowok, Adam Pawlak, Łukasz Piszczatowski, Damian Solak, Mateusz Wiertelorz,  Marcin Żuk

Ławka rezerwowych: Krystian Brzeziński (70′), Paweł Kaizik (65′), Marcin Michalski (15′)
Trener: Dariusz Ogoński

Bramki strzelali: (w nawiasie asystujący)
37′       1:0 Paweł Latoska (Adam Pawlak)
44′      2:0 Patryk Nowok (Marcin Żuk)
45+1′ 3:0 Adam Gosz (Patryk Nowok)
48′     4:0 Adam Pawlak (Patryk Nowok)
51′      5:0 Damian Solak (Marcin Żuk)
59′     6:0 Patryk Nowok
64′     7:0 Marcin Michalski (Adam Pawlak)
80′    8:0 Damian Solak (Adam Pawlak)
84′    9:0 Patryk Nowok
90′    10:0 Marcin Michalski (Adam Gosz)

KLASA B

W niedzielę zrehabilitowały się nasze rezerwy, po ostatniej wysokiej porażce z liderem. Długa podróż na mecz wyjazdowy do Imielina nie posłużyła jednak naszym piłkarzom w pierwszej połowie gry, która przegraliśmy 1:0. Na szczęście w drugiej połowie mecz się odmienił i to ostatecznie Bielszowiczanie wywieźli 3 punkty, strzelając aż 7 bramek.
Tym samym licząc ostatnie 4 mecze obu naszych zespołów padło w nich łącznie 41 bramek
Żaden przybyły kibic więc nie mógł się nudzić.

LKS Pogoń Imielin II – TP Jastrząb II Bielszowice 1:7 (1:0)

Skład: Adrian Chamluk, – Patryk Szulik, Sebastian Kubiak (48′), Dawid Busz, Piotr Banisz, Krystian Brzeziński, Damian Busz, Paweł Kaizik (70′), Marek Latoska, Adrian Magiera, Radosław Seidel

Ławka rezerwowych: Rafał Guśtak (48′), Krystian Mamoń (70′)
Trener: Rafał Guśtak

Bramki:
31′ 1:0
55′ 1:1 Rafał Guśtak
65′ 1:2 Rafał Guśtak
73′ 1:3 Damian Busz
81′ 1:4 Patryk Szulik
85′ 1:5 Piotr Banisz
89′ 1:6 Patryk Szulik
91′  1:7 Krystian Brzeziński

Za tydzień w niedzielę pierwsza drużyna zagra sparing z GKS-em II Katowice o godzinie 11:00 🕚 na boisku rywali (GKS występuje gościnie w A klasie).
Natomiast już teraz zapraszamy na boisko Jastrzębia na ostatni w tym sezonie mecz rezerw. W niedzielę 📅 o godzinie 16:00 🕦 podejmą UKS Ruch Chorzów. Stawką jest 4 miejsce w ligowej tabeli 📋.