KLASA A

W sobotę 1. czerwca podejmowaliśmy zespół Kolejarz 24 Katowice. Na boisko wyszliśmy z nastawieniem że czeka nas ciężki mecz, w pamięci mieliśmy pierwsze spotkanie z tym rywalem, gdzie ze stanu 0:2 udało się wygrać 3:2. Dlatego też wybiegliśmy skoncentrowani i zdeterminowani od samego początku, żeby osiągnąć dobry rezultat. Jak się okazało byliśmy niesamowicie skuteczni i już do przerwy wygrywaliśmy 3 bramkami. W drugiej połowie potwierdziliśmy dobra dyspozycję tego dnia i przypieczętowaliśmy to dwucyfrowym wynikiem.
W lidze wciąż pozostajemy z szansami na mistrzostwo, lecz są one raczej iluzoryczne. Realniejsza wydaje się walka o drugie miejsce, które dotychczas zajmujemy. Trzeci Grunwald traci do nas 2 punkty ale ma jeden mecz więcej do rozegrania.

Kolejarz 24 Katowice – TP Jastrząb Bielszowice 1-10 (0:3)

Skład: Michał Kaczmarek, – Damian Anioł (75′), Andrzej Kapica, Adam Gosz (55′), Paweł Latoska (70′), Patryk Nowok, Adam Pawlak (80′), Łukasz Piszczatowski, Damian Solak, Mateusz Wiertelorz, Marcin Żuk

Ławka: Łukasz Kowalski (80′),  Dawid Pacławski (75′),  Brzeziński (70′),  Paweł Kaizik (55′)
Trener: Dariusz Ogoński

Strzelcy (w nawiasie asystujący):
0-1 14′ Adam Pawlak (Łukasz Piszczatowski)
0-2 18′ Damian Anioł (Adam Pawlak)
0-3 38′ Adam Gosz (Adam Pawlak)
0-4 48′ Damian Anioł (Mateusz Wiertelorz)
0-5 52′ Adam Pawlak (Patryk Nowok)
0-6 53′ Adam Pawlak (Patryk Nowok)
0-7 55′ Mateusz Wiertelorz (Patryk Nowok)
0-8 75′ Patryk Nowok (Paweł Kaizik)
1-8 76′
1-9 80′ Paweł Kaizik (Marcin Żuk)
1-10 86′ Paweł Kaizik (Krystian Brzeziński)

KLASA B

W środę 5.06 swój mecz po długiej przerwie w rozgrywkach spowodowanej vacatami, rozegrały nasze rezerwy. Rywalem byli zawodnicy SR-S Gwiazda- którzy zapewnili już sobie mistrzostwo. Niestety nie będziemy go dobrze wspominać. Wystarczy napisać że już po 18 minutach przegrywaliśmy 5:0.

Gwiazda Ruda Śląska – TP Jastrząb II Bielszowice 11:1 (5:0)

Skład: Marcel Świercz, – Dawid Pacławski (53′), Sebastian Kubiak (46′), Dawid Busz, Piotr Banisz (72′), Krystian Brzeziński, Damian Busz, Krystian Henisz, Marek Latoska (46′),  Adrian Magiera (46′),  Radosław Seidel

Ławka: Patryk Szulik (46′), Adam Bujak (46′), Rafał Guśtak (53′), Paweł Kaizik (46′),  Mamoń (72′)
Trener: Rafał Guśtak

Bramki:
1′ 1:0
8′ 2:0
15′ 3:0
16′ 4:0
17′ 5:0
49′ 6:0
53′ 6:1 Dawid Pacławski
55′ 7:1
60′ 8:1
81′ 9:1
85′ 10:1
88′ 11:1

A już w najbliższą sobotę 8 czerwca, na godzinę 17:00, zapraszamy wszystkich kibiców na Sportowców 22. W 🅰️klasie będzie nam się dane zmierzyć z rezerwami MKS Siemianowiczanka. W rundzie jesiennej stoczyliśmy z tym rywalem wyrównane zawody które, zakończyły się wynikiem 1:1. Mamy nadzieję że tym razem uda się zgarnąć pełną pulę.