KLASA A

Wygrywamy z KS Stadion Śląski Chorzów i awansujemy na 2. miejsce w ligowej tabeli (na załączonym zdjęciu).
Bramki w tym meczu padały wyłącznie po stałych fragmentach gry ale każda po innym. Strzelanie rozpoczęli gospodarze, wychodząc na prowadzenie po pięknym strzale z rzutu wolnego 🎯. Wyrównanie jeszcze w pierwszej połowie dał Łukasz Piszczatowski, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W drugiej połowie w polu karnym faulowany był Adam Pawlak, a jedenastek na bramkę zamienił niezawodny Damian Solak. Mimo doskonałych okazji do podwyższenia wyniku, mecz zakończył się rezultatem 2:1 dla Jastrzębia!

KS Stadion Śląski Chorzów – TP Jastrząb Bielszowice 1:2 (1:1)

Skład: Michał Kaczmarek, – Damian Anioł (59′), Andrzej Kapica, Adam Gosz, Patryk Nowok, Adam Pawlak (75′), Łukasz Piszczatowski, Patryk Radecki (20′), Damian Solak, Mateusz Wiertelorz,  Marcin Żuk.

Ławka rezerwowych: Piotr Banisz (59′), Paweł Latoska (20′), Marcin Michalski (75′)
Trener: Piotr Wodok (w zastępstwie)

Bramki dla Jastrzębia:
9′ 1:0
41′ 1:1 Łukasz Piszczatowski (Paweł Latoska)
55′ 1:2 Damian Solak (rzut karny)

Następny mecz zagramy znowu na wyjeździe, 1 czerwca 📅 o godzinie 13:30 🕜 na boisku KS Kolejarz 24 Katowice 🏟️.