KLASA A

Niestety przegrywamy 3 mecz z rzędu w A klasie. Tym razem ulegamy Józefce Chorzów 1:2. W ligowej tabeli osuwamy się już na 4 miejsce. W tym meczu nasze problemy kadrowe osiągnęły apogeum, mimo powrotu do kadry Nowoka i Żuka. Na mecz przyjechaliśmy w „11” a już po 10 minutach kontuzji nabawił się Szymon Pytlik. Do końca pierwszej połowy musieliśmy sobie radzić o jednego zawodnika mniej, w drugiej już na szczęście na mecz dotarł nasz obrońca Damian Solak, jednak mimo dobrej gry nie udało się odwrócić losów meczu.

PKS Józefka Chorzów – TP Jastrząb Bielszowice 2:1 (1:0)

Skład:  Tomasz Kałka, – Andrzej Kapica, Mateusz Wiertelorz, Łukasz Piszczatowski, Szymon Pytlik (10′), – Piotr Banisz, Patryk Nowok,  Adam Pawlak, Patryk Radecki, Marcin Żuk, – Adam Gosz.

Ławka: Damian Solak (50’)
Trener: Dariusz Ogoński

Bramki:
2′ 1:0
78′ 1:1 Damian Solak
85′ 2:1

KLASA B

A teraz coś z tych dobrych wiadomości. Dzisiaj swój mecz rozegrała również drużyna rezerw w klasie. Przed własną publicznością, nie dała najmniejszych szans rywalowi na zdobycie chociaż jednego punktu. Już po 8 minutach pierwszej połowy wygrywała 2:0. Kontrolując resztę spotkania zwyciężamy ostatecznie 5:1 z drużyną rezerw Naprzodu Lipiny .
Brawa dla chłopaków za dobry mecz👏.

TP Jastrząb Bielszowice II – ŚKS Naprzód Lipiny II 5:1 (3:0)

Skład: Adrian Chamluk (55′), – Dawid Pacławski (46′),  Sebastian Kubiak, Dawid Busz (46′),  Damian Anioł, Krystian Brzeziński, Adam Bujak (46′), Damian Busz (60′),  Marek Latoska, Adrian Magiera, Radosław Seidel

Ławka: Patryk Szulik (46′), Marcel Świercz (55′), Rafał Guśtak, Paweł Kaizik (46′),  Paweł Latoska (46′), Krystian Mamoń (60′)
Trener: Rafał Guśtak

Bramki:
5′ 1:0 Dawid Pacławski
6′ 2:0 Sebastian Kubiak
28′ 3:0 Dawid Pacławski
80′ 4:0 Paweł Latoska
85′ 4:1
90′ 5:1 Patryk Szulik