KLASA A

Przegrywamy 2:4 z Grunwaldem Ruda Śląska . Słaby początek, po 22 minutach było już 0:3 dla „zielonych”. Brawa dla naszych za podjęcie walki. W drugiej połowie doprowadziliśmy do wyniku 2:3, jednak czerwona kartka po „akcji ratunkowej” Walczyka przekreśliła nasze szanse na choćby punkt. Grunwald strzelił jeszcze jedną bramkę ustalając wynik spotkania na 2:4.

TP Jastrząb Bielszowice – GKS Grunwald Ruda Śląska 2:4 (0:3)

Skład: Adrian Magiera (65′), Damian Anioł, Andrzej Kapica, Jerzy Babczyński (46′), Piotr Banisz, Adam Gosz, Tomasz Kałka, Marcin Michalski, Adam Pawlak, Łukasz Walczyk, Mateusz Wiertelorz

Ławka: Rafał Guśtak (46′), Łukasz Kowalski, Dawid Pacławski, Szymon Pytlik (65′)
Trener: Dariusz Ogoński

Bramki:
11′ 0:1
16′ 0:2
19′ 0:3
66′ 1:3 Rafał Guśtak
73′ 2:3 Adam Pawlak
90+3′ 2:4

Czerwona kartka:
85′ Łukasz Walczyk

Następny mecz gramy na wyjeździe z PKS Józefką Chorzów 12.05 o godzinie 11:00.

KLASA B

LGKS 38 Podlesianka II Katowice – TP Jastrząb II Bielszowice 2:1 (0:1)

Skład: Łukasz Kowalski, Dawid Pacławski (80′), Sebastian Kubiak, Dawid Busz, Krystian Brzeziński, Damian Busz (80′), Adrian Chamluk, Krystian Henisz, Marek Latoska (60′), Szymon Pytlik, Marcin Remszel.

Ławka: Kamil Paszek (80′), Mateusz Paszek (80′), Patryk Szulik (60′).
Trener: Rafał Guśtak

Bramki:
45′ Sebastian Kubiak