KLASA A

Wygrywamy 2-1 z Urania II Ruda Śląska. Po szybkich dwóch bramkach ustawiamy sobie przeciwnika i kontrolujemy przebieg gry, jednak w drugiej połowie rywal po przypadkowej akcji zdobywa bramkę kontaktową. Mimo derbowej „nerwówki” udaję się utrzymać korzystny wynik do końca spotkania.

TP Jastrząb Bielszowice – GKS Urania II Ruda Śląska 2:1 (2:0)

Skład: Adrian Chamluk -Marcin Michalski, Mateusz Wiertelorz, Łukasz Piszczatowski, Damian Solak, –  Patryk Nowok (90′),Łukasz Walczyk, Marcin Żuk (60′), Paweł Latoska, – Adam Pawlak (70′), Adam Gosz.

Skład rezerwowy: Dawid Pacławski, Andrzej Kapica (90′), Piotr Banisz (60′), Dorian Nowok (70′)
Trener: Dariusz Ogoński

Bramki dla Jastrzębia:
12′ Marcin Żuk
24′ Adam Gosz

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

KLASA B

Drugie spotkanie i drugi remis naszych rezerw. Warto zaznaczyć ze bramkę na 2-1 strzeliliśmy w 89 minucie a rywal wyrównał w 90+2 minucie.

Kamionka Mikołów – TP Jastrząb II Bielszowice 2:2 (0:0)

Skład: Dawid Pacławski (50′), Damian Anioł, Piotr Banisz (50′), Damian Busz (46′), Paweł Kaizik, Tomasz Kałka, Marek Latoska (72′), Adrian Magiera, Dorian Nowok (18′), Szymon Pytlik (78′), Radosław Seidel

Skład rezerwowy: Patryk Szulik (50′),Sebastian Kubiak (50′), Dawid Busz (46′), Adam Bujak (72′), Krystian Henisz (18′), Michał Kaczmarek (78′)
Trener: Rafał Guśtak

Bramki:
51′ Kamionka
56′ Sebastian Kubiak (rzut karny)

89′ Adam Bujak (Kubiak)”
90+2′
Kamionka

Na dzisiejszym meczu nasze rezerwy miały przyjemność wystąpić przed kamerami 🎥 ekipy Kartofliska.pl 😅 Mamy nadzieje, że mecz się podobał  a nasi zawodnicy zaprezentowali się na tyle przyzwoicie, że materiału nie będzie zbyt wiele 😏