KLASA A

Po słabym meczu w naszym wykonaniu wygrywamy ze Strażakiem Mikołów 2:1. Potwierdza to tezę że ten rywal nam po prostu „nie leży”😒. W rundzie jesiennej również sprawił nam problemy i „urwał” punkty.
O tym spotkaniu trzeba jak najszybciej zapomnieć i skupić się na następnych rywalach. Najważniejsze że 3 punkty wróciły do Bielszowic☑️.
Za tydzień 📅 u siebie podejmiemy Uranię II Kochłowice. Już teraz zapraszamy wszystkich na Sportowców.👈

LKS Strażak Mikołów – TP Jastrząb Bielszowice 1:2 (1:1)

Skład: Tomasz Kałka, – Andrzej Kapica(46′), Mateusz Wiertelorz(70′), Damian Solak, Łukasz Piszczatowski, – Paweł Latoska(46′), Patryk Nowok,  Patryk Radecki, Łukasz Walczyk, , Marcin Żuk(60′) – Adam Gosz,

Skład rezerwowy: Sebastian Kubiak (60′), Dawid Pacławski, Marcin Michalski (46′), Dorian Nowok (70′), Adam Pawlak (46′)
Trener: Dariusz Ogoński

Bramki dla Jastrzębia:
13′ Łukasz Walczyk (Marcin Żuk)
27′ Strażak
76′
 Adam Gosz (Sebastian Kubiak)

Czerwona kartka:
Tomasz Kałka 71′

KLASA B

Remisem 1:1 zakończyło się pierwsze w tym roku spotkanie rozegrane na boisku przy ulicy Sportowców. 1 punkt stanowczo nie zadowala naszej drużyny  gdyż z przebiegu gry byliśmy dużo lepszą drużyną😒. Niestety mimo wielu klarownych sytuacji zawiodła skuteczność. Tym bardziej szkoda straconej bramki, która padła po „rikoszecie” i wcześniejszym błędzie jednego z obrońców. Nasz rywal nie potrafił w tym meczu stworzyć zbyt wiele zagrożenia pod naszą bramką 📌.

TP Jastrząb Bielszowice II – MKS Zantka Chorzów 1:1 (1:0)

Bramka dla Jastrzębia:
33′ Paweł Kaizik
54′ Zantka

Trener: Rafał Guśtak

Dziękujemy wszystkim kibicom za liczne przybycie na mecz i zapraszamy ponownie za tydzień, gdzie w sobotę 📆 o godzinie 16:00 🕓 swój mecz rozegra pierwsza drużyna, podejmując Uranię II Kochłowice 👈.