W zeszłą sobotę zagraliśmy sparing z drużyną Start Sierakowice na boisku przy ulicy Czarnoleśnej 🏟️. Trener Dariusz Ogoński kolejny raz miał do dyspozycji pełną 18-stkę meczową❗ Sparing zaczął się o godzinie 15:00, goście odważnie ruszyli od początku, co udokumentowali szybkim prowadzeniem. Minęło trochę minut zanim szybki jak błyskawica ⚡Mateusz Wiertelorz⚡ odpowiedział bramką, perfekcyjnie zamknął akcje i „po krótkim” zmusił golkipera do wyciągnięcia piłki z siatki. Do przerwy obydwie drużyny strzeliły jeszcze po jednej i wynik brzmiał 2️⃣:2️⃣ ⚽. Był to dobry prognostyk przed drugą połową, na którą trener Bielszowiczan wpuścił drugi skład, w tym zawodnika testowanego. Tuż po gwizdku zaczęła się prawdziwa strzelanina🔫⚽🔫⚽. Bo tak możemy nazwać 7️⃣ bramek, które padły w drugich 45 minutach. Mecz do końca trzymał w napięciu, cały czas utrzymując wysokie tempo i kulturę gry🏅. Niestety przegraliśmy 5️⃣:6️⃣ ze Startem Sierakowice. Ten zacięty mecz oraz emocje do ostatniej minuty to świetna zapowiedź sezonu startującego 23 marca 🔝🔝. Warto odnotować również, że zawodnik testowany, o którym wyżej mowa zanotował dwa trafienia 🎯. Widać, że powoli krystalizuje się kadra na kampanię wiosenną 2019 katowickiej A-klasy. Bądźcie z nami❗