W niedzielne przedpołudnie na boisku w Borowej Wsi rozegraliśmy swój ostatni sparing przed rozgrywkami ligowymi z tamtejszymi rezerwami Burzy” złożonej głownie z młodych zawodników. W pierwszej połowie Jastrząb zagrał składem złożonym z zawodników „pierwszej” drużyny, trenowanej pod okiem Dariusza Ogońskiego, zaś w drugiej nastąpiła całkowita zmiana zespołu i szanse gry dostali zawodnicy teoretycznie „drugiej” drużyny prowadzonej pod wodzą Rafała Guśtaka.
Spotkanie było jednostronnym widowiskiem w którym zawodnicy z Bielszowic zdecydowanie przeważali zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie meczu.

KS Burza II Borowa Wieś – TP Jastrząb Bielszowice 1:7 (1:4)

Skład w 1. połowie:
Kałka – Nowok D, Michalski, Wiertelorz, Anioł – Babczyńśki, Tutka, Suwaj, Radecki – Brzeziński, Pawlak

Skład w 2.połowie:
Jaworek (od 60′) – Bujak, Seidel, Pytlik, Latoska M – Henisz, Żuk, Banisz, Busz Dawid – Gosz, Busz Damian
Ławka: Mamoń

Bramki:
0:1 Pawlak 2′
1:1 przeciwnik 4′
1:2 Pawlak 18′
1:3 Brzeziński 25′
1:4 Pawlak 33′

1:5 Gosz 60′
1:6 Busz Damian 72′
1:7 Żuk 90′

 

A już w tę sobotę (25.08) zapraszamy wszystkich kibiców na boisko przy ulicy Sportowców na inaugurację nowego sezonu.
Drużyna Jastrzębia Bielszowice o godzinie 17:00 zmierzy się jeszcze z niedawnym rywalem do awansu na A-klasowych boiskach a tegorocznym spadkowiczem z klasy okręgowej – UKS-em Szopienice.  Czeka nas na pewno trudny mecz w którym nie zabraknie walki oraz emocji, przypomnijmy że ostatnie starcia z tą drużyną które odbyły się w sezonie 2016/2017 zakończyły się remisem 0:0 na wyjeździe oraz porażką 0:2 u siebie. Liczymy na to że tym razem uda się zrewanżować na rywalu przed własną publicznością.