TP Jastrząb Bielszowice – GKS Wawel Wirek 1:2 (0:1) 

Skład:Jaworek – Piszczatowski, Wiertelorz, Solak, Nowok D- Suwaj, Tutka, Walczyk, Latoska P- Radecki, Pawlak

Ławka: Brzeziński

Bramka: Latoska P

W pierwszym sparingowym meczu rozegranym w sobotę 4.08, który ze względu na wysoką temperaturę był rozegrany w formacie 2×40 minut, drużyna z Bielszowic pomimo dobrej gry uległa zespołowi z Wirku. Pierwsza bramka dla Wawelu padła po stracie piłki jednego z naszych zawodników i pięknym strzale tuż za kołnierz piłkarza rywali, w drugiej połowie nasza bierność przy wrzutce z rzutu wolnego została ukarana drugim golem.  Skuteczność w tym dniu nie była naszym atutem, pomimo stworzenia wielu dogodnych sytuacji udało się wykorzystać tylko jedną. Po pięknym podaniu Radeckiego, Latoska pewnym strzałem pokonał dobrze prezentującego się dzisiaj młodego bramkarza rywali. Cieszy postawa naszych zawodników którzy podeszli do meczu poważnie i okazali duże zaangażowanie. Nasz rywal wypunktował wszystkie nasze błędy tego dnia z czego musimy wyciągnąć wnioski przed przyszłym ligowym starciem.

 

Tempo II Paniówki – TP Jastrząb II Bielszowice 2:7 (0:3)

Skład:Kalka – Seidel, Solak, Kapica, Pytlik – Busz Dawid, Żuk, Banisz, Anioł, – Nowok P, Brzeziński

Ławka: Fedorowicz, Mamoń, Kaczmarek, Henisz, Busz Damian, Latoska P

Bramki: Busz Dawid x2, Brzeziński, Nowok P, Kaczmarek, Anioł, Banisz

W mocnym i szerokim składzie wystąpiła 2. drużyna Jastrzębia przeciwko rywalowi z Paniówek. Już od początku meczu dominowaliśmy nad przeciwnikiem udowadniając to wpisaniem się na listę strzelców Brzezińskiego oraz Banisza. Jedno trafienie dołożył jeszcze Nowok i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 0:3. W drugiej odsłonie  trener dał możliwość pograć wszystkim zawodnikom z ławki którzy również zaprezentowali się z dobrej strony kontrolując mecz i dokładając jeszcze 4 bramki. Rywal zaliczył pierwsze trafienie po nieporozumieniu i błędzie naszych defensorów a drugie po precyzyjnym wykończeniu ładnej zespołowej akcji.

 

Dzisiaj (7.04) odbędzie się kolejny sparing drużyny rezerw. O godzinie 18:00 Jastrząb II Bielszowice podejmie na boisku rywala (ul. Szkolna 1a) B-klasowy LKS „45” Bujaków 

Na piątek (10.08) przewidziana jest natomiast gierka wewnętrzna między „pierwszą” a „drugą” drużyna,  na boisku Jastrzębia o godzinie 19:00